Montaż i wymiana zamków Bytom 

Montaż i wymiana zamków Bytom Awaryjne otwieranie drzwi często prowadzi do konieczności wymiany zamków na nowe. Jednakże nie tylko awaria zamka powinna skłonić do rozważenia zamontowania nowego mechanizmu. Także sytuacje takie jak zakup nowego mieszkania, wybudowanie domu bądź wynajęcie lokum nowemu lokatorowi powinno skłonić do tego typu działania. Jednakże pojawia się pytanie, komu powierzyć tego rodzaju usługę? Jeśli mieszkają Państwo w Bytomiu lub jego okolicach problem jest już rozwiązany! Na terenie miasta działa bowiem Pogotowie Ślusarskie Bytom, które jest bezkonkurencyjne w branży!
 
Aby prawidłowo zamontować zamek niezbędne jest posiadanie szerokiej wiedzy z zakresu ślusarstwa. Nie warto zlecać tak odpowiedzialnego zadania amatorom, ani podejmować się go samodzielnie – od jego wykonania zależy bowiem Państwa bezpieczeństwo. Wszyscy specjaliści zatrudnieni w naszej firmie to kompetentni profesjonaliści, którzy na wymianie zamków znają się jak nikt inny. Zakładaniem zamków zajmują się na co dzień. Posiadają szeroką wiedzę z zakresu zabezpieczeń, nieustannie aktualizowaną w trakcie cyklicznych szkoleń, w których biorą udział. Doskonała ekipa techniczna to coś, co czyni nas bezkonkurencyjnymi w branży.
 

W skład naszych usług wchodzi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
- Otwieranie zamków drzwi
- Naprawa zamków
- Usługi ślusarskie


Montowanie zamków powierzyło nam już tysiące klientów – zarówno osób prywatnych, jak i firm. Zajmiemy się założeniem zamków wszystkich producentów zamków. Jeśli nie chcą Państwo spędzić godzin w poszukiwaniu odpowiedniego zamka do swoich drzwi, nie czują się kompetentni w tym temacie – nasi pracownicy z przyjemnością doradzą Państwu właściwy wybór! Zapewniamy także możliwość zakupu zamka od naszego ślusarza w momencie wykonywania usługi montażu zamków – jesteśmy przygotowani także na taką sytuację!
 
Nie każdy zamek zapewnia właściwy poziom ochrony – niektóre z nich są wykonane ze słabej jakości materiałów, przez co mogą być łatwe do sforsowania przez osoby nieuprawnione. Właśnie dlatego polecamy korzystanie z oferty liderów na rynku zabezpieczeń, czyli firm takich jak Gerda, Dierre, Mottura, Salto, LOB. Zamki wysokiej klasy, a także zamki antywłamaniowe zapewnią Państwu wysoki poziom bezpieczeństwa - będą chronić przez lata.
 
W ofercie naszej firmy znajduje się szeroki wachlarz usług ślusarskich: awaryjne otwieranie mieszkań, otwieranie samochodów, naprawa zamków, serwis zamków. W celu uzyskania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu z naszą całodobową infolinią: 666-276-222


Usługi wykonuje również w innych miastach na Śląsku:


Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Rybnik
Będzin
Ruda Śląska

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w bytomie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami